Podpora podujatia


Máte podujatie, ktoré by sme mali podporiť či už produktmi Beardo alebo priamo naším prezentačným stánkom a prítomnosťou? Nie je problém. Spolupracujeme s viacerými firmami a podporili sme už množstvo podujatí, ako Rossignol testovanie (www.rossignol.sk), Zimné študentské hry (www.zsh.sk), Lyžiarsky záťah FMK (lyziarsky.fmk.sk) a mnoho ďalších.

So spoločnosťou Kofola, a.s. sme spolupracovali na nápoji Natelo (www.natelo37.com), kde čiapky Beardo stvárňujú celú kampaň tohto teplého nápoja.

Kontaktujte nás na adrese info@beardo.sk


 

 

Veľkoobchod


Nakoľko sme oficiálnymi distribútormi spoločnosti Beardo, poskytujeme produkty tejto značky aj formou veľkoobchodného predaja. Ak máte záujem o predaj týchto jedinečných produktov vo svojom obchode, neváhajte nás kontaktovať.

Do predajní poskytujeme aj prezentačné stojany, ktoré vieme individuálne prispôsobiť vašej predajni a pridať na ne priamo vaše logo.

Tieto stojany poskytujeme v 3 variantoch:

Pultový stojan - malý stojan na prezentovanie jedného výrobky, ktorý sa dá jednoducho umiestniť napríklad pri pokladňu.

Stredný stojan - má rozmery 0,5 x 2 m. Celý je variabilný a dá sa individuálne prispôsobiť potrebám danej predajne. Môžete ho použiť či už z jednej strany, ale vieme ho prispôsobiť aj priestorovému využitie, teda produkty môžu byť na oboch stranách stojanu.

Veľký stojan - má rozmery 1 x 2 m a a rovnako ako Stredný stojan je variabilný. Nie je problém s vytvorením aj väčšieho stojanu vyskladaním niekoľkých týchto stojanov. 

Podporujeme weby


www.impo.sk

www.foxboxup.sk

www.smsystem.sk

www.paintballpark.sk

www.fancovic.com

www.mastrap.sk